Наповнювачі м’яких меблів

 


Дюрафіл

Неткане полотно Дюрафіл.

Дюрафіл це високоякісне неткане полотно, з високим коефіцієнтом еластичності, виготовлено з пустотілих волокн – поліестеру.
При виготовленні м’яких меблів дюрафил використовують в якості наповнювача сидінь, спинок і підлокітників диванів і крісел. М’які меблі вироблена з використанням наповнювача Дюрафіл має кращі споживчі характеристики: сидіння і спинки диванів мають можливість відновлювати свою форму після натискання або навантаження вагою, при цьому зберігають цю особливість довго. Дюрафіл не викликає алергій, не вбирає вологу і не підтримує горіння. У наповнювачі не заводяться колонії пилових кліщів, метелики молі і грибки плісняви.

 


Кокосовий ОЧЕС

Кокосовий очес.

Кокосовий очес – це дуже пружне натуральне волокно добувається з горіха кокосової пальми. Кокосовий очосів має хорошу міцну структуру волокон, в комбінації з настилом ватника він надійно ізолює верхні більш м’які шари наповнювачів від зіткнення з жорсткими металевими пружинами підстави диванного матраца.

Тільки високоякісний кокосовий ОЧЕС не містить штучних просочень і володіє кращими заявляються характеристиками. Низькоякісний ОЧЕС видобутий з недозрілих горіхів або вибракованний при сортуванні зібраних плодів коштує значно дешевше, але як матеріал в якості наповнювача м’яких меблів і матраців не прийнятний для використання в домашньому господарстві, на увазі, наявності ряду специфічних властивостей.

 


puh2

Наповнювач для м’яких меблів – Холофайбер.

Холофайбер Наповнювач для м’яких меблів матраців і подушок «унікорл» з синтетичних волокон холофайбер виробництва фабрики BRAITS TEXTILES – один із сучасних сучасних наповнювачів, використовуваних при виробництві м’яких меблів. Мікроструктура Холофайбер є підкручені в просторі спіраль, що володіє набагато більшим ступенем пружності на відміну від рівного «волосяного» волокна (тип синтепон), дана особливість характеристики цього диванного наповнювача дозволяє тривалий час зберігати спочатку задану форму сидінь і спинок диванів. Даний наповнювач більш гігієнічний і влагоустойчив, ніж натуральні і інші синтетичні наповнювачі м’яких меблів. Холофайбер – екологічно безпечний наповнювач, його використання в домашньому господарстві і предметах інтер’єру (пуфики, банкетки) не викликає алергічних реакцій у оточуючих. Холофайбер або синтетичний пух повністю нетоксичний матеріал, як наповнювач він може використовуватися в в домашньому господарстві багато років, при цьому його хімічні компоненти не вступають в реакції з киснем, що гарантує відсутність в атмосфері житлового приміщення шкідливих домішок пов’язаних з експлуатацією м’яких меблів з наповнювачем холофайбер.

 


СинтепонСинтепон.

Синтепон меблевий синтепон -є екологічно чистим еластичним матеріалом, з високим ступенем пружності хоча і поступається за своїми характеристиками синтетичних волокон наповнювача холофайбер. Синтепон використовується як наповнювач у виробництві м’яких меблів (дивани, крісла) для додання сидінням і спинок кутовий рельєфності зі збереженням прийнятної м’якості і комфортності, синтепон тривалий час (весь визначений виробником термін експлуатації м’яких меблів) не піддається окисленню атмосферним киснем (при дотриманні температурного режиму зазначеного в сертифікаті на меблевий виріб). Синтепон влагостоек і не вбирає вологу в структуру волокон.

 


пенополиуретан

Формований пінополіуретан

Формований пінополіуретан або PPU виробництва німецького концерну Байєр, є високотехнологічним екологічно нейтральним матеріалом для наповнення м’яких диванів з характеристиками підвищеної зносостійкості і довговічністю. Застосування формованого PPU при виробництві диванів дозволяє домогтися максимальної комфортності сидінь і спинок.

 


пенополиуретан

Поролон (пінополіуретан)

Пінополіуретан має ще однією важливою властивістю: шляхом використання певних добавок в сировину зі звичайного ППУ отримують матеріал з ефектом «пам’яті форми». При збереженні всіх властивостей вcпененного поліуретану цей вид сировини при натисканні на нього розправляється дещо повільніше, ніж звичайний поліуретан.

 


конский волос

Кінський волос.

Кінський волос – це перевірений часом неперевершений матеріал, володіє необхідною м’якістю і еластичністю. Еластичність кінського волоса так велика, що він може витягуватися на 1/12 і витримувати досить значну тяжкість. Кінський волос – найкращий натуральний (органічний) матеріал в якості наповнювача. Він не розшаровується, не дає пил. Структура кінського волоса подібна до структури вовни – як і шерсть, кінський волос добре пропускає повітря, добре поглинає вологу, залишаючись на дотик сухим, і добре її випаровує. Кінський волос – дуже цінний дорогий матеріал.

 


морская траваМорська трава.

Морська трава – перевірений часом наповнювач, є одним з кращих набивальних матеріалів. Тільки цей матеріал під впливом тепла людини виділяє корисний для організму йод. Волокна морської трави переплітають між собою в кіски і прошивають крізь тканину – мішковину. Морська трава дуже довговічна, практично не змінює своїх властивостей протягом всієї служби. Виняткові властивості морської трави – міцність, пружність, відмінна вентилируемость, стійкість до будь-якої вологості, гіпоалергенність і довговічність.

 


синтепух

Синтепух.

Синтепух – являє собою поліефірне силіконізоване спиралевидное волокно білого кольору, вищого гатунку, піддане кордо- або гребенечесанню. У побуті іноді іменується як “расчесами”. Служить в якості наповнювача для подушок, іграшок, елементів м’яких меблів і одягу. Унікальні властивості синтетичного пуху пояснюються будовою матеріалу. Волокна матеріалу згорнуті в спіралі. Такі волокна працюють як пружини, тому матеріал пишний і містить в собі більше повітря. Саме повітря є теплоізолятором, і чим більше його містить матеріал, тим він тепліше. Завдяки спіралевидної формі волокон матеріал легко стискається при упаковці і потім легко відновлює форму.

 


ватин

Ватин.

Ватин – трикотажне або неткане полотно (товщиною 3-12 мм) з бавовняної, вовняної або напіввовняної пряжі з начосом. Ватин це об’ємний матеріал, який складається з прошитої багаторазово складеної в рулон пряжі. Традиційний напіввовняної ватин містить вовняного волокна не менше 30%. Один з кращих натуральних матеріалів.

 


шарики полистирола

Полістиролові кульки.

Полістиролові кульки подвійного спінювання використовуються в якості наповнювача крісла “Баобаб”. Чохол просто набивається безліччю дрібних полістиролових кульок. Зовні такий предмет меблів нагадує величезну дитячу іграшку. Коли людина сідає, він послужливо промінается, повторюючи обриси тіла. Ще одна перевага моделі – легкість. При необхідності, крісло легко переносити з кімнати в кімнату.

 


Формований пінополіуретан

В’язкоеластичний піна з пам’яттю форми.

Володіє унікальними властивостями повторювати і запам’ятовувати контури тіла під впливом тепла і ваги людини, рівномірно розподіляючи його вагу по поверхні матраца. Відмінно знімає м’язову напругу, що не здавлює тканини, забезпечує вільну циркуляцію крові. Цей унікальний матеріал був спеціально розроблений NASA для космічних програм. 

 


струттофайбер

Струттофайбер.

Струттофайбер – штучний наповнювач, виготовлений з об’ємного нетканого матеріалу з вертикально-орієнтованими волокнами. Екологічно чистий, не викликає алергічних реакцій. Володіє відмінною повітропроникністю, зберігає форму і об’єм протягом тривалого часу.

 


трехмерная ткань

Тривимірна тканину.

Тривимірна тканину виконана з інноваційного полімерного матеріалу абсолютно прозорого для повітря. Вшита по периметру смуга з такої тканини разом з наскрізною перфорацією системи посилення периметра утворює повноцінну систему вентиляції матраца. З такою системою матрац відмінно провітрюється, повітря проникає в глибокі шари, що перешкоджає появі запахів і середовища, сприятливого для розвитку кліщів, шкідливих бактерій і мікроорганізмів.

ДИАНА, серия

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.