О фабриці

ПРИВІТ, ДОРОГІ НАШІ ПАРТНЕРИ ТА ГОСТІ САЙТУ!

Директор Мебельной фабрики Катунь
Директор мебельной фабрики Кузнецов Александр Тихонович

Наше підприємство займається виробництвом меблів з 1997 року. Ми працюємо під девізом "Гідні меблі за доступною ціною!"

З перших днів своєї роботи ми вирішили робити недорогі і якісні меблі. При цьому невисока ціна виробів досягається не за рахунок погіршення якості, а шляхом оптимізації виробничого процесу.

Якість продукції, що випускається є для нас найважливішим пріоритетом. І це можуть підтвердити тисячі споживачів, які користуються нашими меблями в різних куточках України.

Наше підприємство працює в декількох напрямках. Всі вони пов'язані з меблями. Перше і основне - це виробництво серійних м'яких меблів: диванів, кутових диванів, крісел, ліжок і т.д. Другий напрямок - виготовлення корпусних меблів на замовлення: кухні, шафа-купе, передпокої, спальні, торгове обладнання. Третє - з метою зниження виробничих витрат ми придбали і ввели в експлуатацію нове обладнання з виготовлення пружинних блоків. Маючи налагоджене виробництво блоків, які є основою матраца, ми вивчаємо можливість організації виготовлення окремих матраців. Але це поки в стадії опрацювання.

Наступний напрямок - це роздрібна торгівля меблями. Ми маємо два магазини в місті Шостка:

  • "ИнтерМебель" (пров. Шевченка, 9). У цьому магазині в основному представлені меблі імпортного виробництва і відомих вітчизняних фабрик. Знання наших менеджерів, їх досвід і той авторитет, який ми завоювали на меблевому ринку України дозволяє їм відібрати і представити в магазині кращі  меблі в співвідношенні ціни-якості.
  • "ПАН ДИВАН" (пров. Депутатський, 4). Сподіваюся, що багато хто його знає. Це наш склад-магазин. І я особливо хочу звернути увагу на те, що «ПАН ДИВАН» продає меблі за відпускними цінами меблевої фабрики Катунь, за тією ціною, яку отримують тільки наші партнери, наші оптовики. У всіх є можливість купити в цьому магазині наші меблі на 30-50% дешевше, ніж в інших містах України. Крім того, в магазині є відділ розпродажів, де можна купити меблі ще дешевше, і це не уцінені меблі в силу будь-яких негативних причин, а меблі на якій відпрацьовувався дизайн, комбінація оббивної тканини. Купуючи меблі у відділі розпродажів, ви купуєте, по суті, ексклюзивні меблі, яка не повторюється в нашому серійному виробництві.

З повагою, директор ПП "МФ КАТУНЬ" Кузнецов О.Т.

Ми працюємо для того, щоб вироби, що випускаються нашою меблевою фабрикою, задовольняли всі ваші запити по дизайну і якості, створили атмосферу затишку і комфорту у Вашому домі. Нами розроблені вироби з високими параметрами міцності, зносостійкості і безпеки. Всі меблі виготовляються відповідно до ГОСТ.Компоненти наших меблів:

Каркаси меблів фабрики "Катунь" збираються з натуральної, ідеально висушеної деревини (соснового бруса), що поставляється з екологічно чистої зони.

Пружинні блоки виготовляються безпосередньо на нашій фабриці зі сталевого дроту (ГОСТ 9389-75). Це дріт високої якості. З нього виготовляються як пружини, так і елементи кріплення.

Металеву змійку, ламелі, високоеластичний пінополіуретан та інші компоненти нам поставляються також з  бездоганною якістю.

Наші дипломи: