Тканини Постачальників

КАТЕГОРИЗАТОР ТКАНИН

Файл з найменуваннями тканин наших постачальників розподілених за категоріями.
КАТЕГОРІЇ ТКАНЕЙ (pdf)


Категорії тканин - це досить умовна сегментація тканин по ряду їх властивостей. При цьому варто відзначити, що категорія, до якої відноситься тканину, говорить більше не про якість, а, скоріше, про її експлуатаційних параметрах: щільності, вигляді, легкості і ціновій політиці виробника. Як правило, зі збільшенням категорії підвищується щільність і вартість тканини (а значить, і ціна меблів, виконаної в цьому варіанті оббивки).

ТКАНИНИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

На сайтах постачальників (посилання нижче) представлений найширший асортимент тканин в різних цінових категоріях для оббивки дивана, подушок, виготовлення чохлів. У наших менеджерів Ви можете отримати консультацію про те, яка ціна у обраної тканини, яка тканина краще підійде для оббивки Вашого виріб, можете дізнатися відгуки виробників і покупців.

Дивани будуть практичніше в експлуатації при виборі не дуже світлої тканини для оббивки, в не дуже однорідному однотонні. Можливо виготовлення дивана в будь-якій тканині , яку Ви можете вибрати, подивившись зразки на сайтах у постачальників:


ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ТКАНЕЙ:

перейдіть по посиланнях, щоб подивитися тканини постачальників