Головне о корпусних меблях

кухня


Поряд з виробництвом м’яких меблів, фабрика «Катунь» займається виготовленням корпусних меблів за індивідуальними розмірами. Власна технічна оснащеність дозволяє виробляти широкий асортимент корпусних меблів для офісу і для дому. Офісні меблі, торгове обладнання, обладнання для ресторанів, кафе і барів, пансіонатів, меблі для шкільних класів і дитячих садків, шафи-купе, кухні, дитячі, домашні робочі кабінети – ще не весь перелік продукції, що виготовляється нашим підприємством.

Виробництво корпусних меблів вимагає дорогого устаткування і вважається одним з найскладніших в цій сфері. Але це і найбільш популярний сектор і  він користується попитом. Відзначимо, що якщо раніше ці меблі називали корпусними, то тепер все частіше називають модульними. Це пов’язано з тим, що основа корпусних меблів – це складання індивідуальної меблевої композиції з набору стандартних елементів. Якщо в серійному виробництві корпусних меблів існує стандартна модульна лінійка, доповнена пілонами, висувними кошиками, власниками і панелями довільної форми для створення з одних і тих же модулів нескінченної кількості композицій, то у виробництві нашої корпусних меблів – вироби тільки з індивідуальними розмірами, під індивідуальне замовлення .

З давніх-давен основними меблями в будинку були шафи. Можливе використання як однодверних, так і дводверних секцій. За бажанням двері шафи можуть розчинятися або складатися, а так же, в залежності від дизайну і побажань власника, відкриватися або вправо, або вліво. При замовленні шафи варто подумати і про внутрішнє наповнення. Діловим людям знадобляться спеціальні тримачі для краваток та штанів, а жінки будуть в захваті від величезної кількості поличок і ящиків. Вже давно полюбилися і користуються величезним попитом шафи-купе.

Для виготовлення меблів за індивідуальним замовленням необхідний ряд вихідної інформації: ескізи, дизайн-проект і т.п. Після затвердження всіх необхідних конструкторських і технологічних рішень до роботи приступають висококваліфіковані працівники столярній майстерні. На нашій меблевій фабриці вже багато років працюють професіонали своєї справи. Для виготовлення всіх замовлень корпусних меблів на меблевій фабриці «Катунь» використовуються тільки високоякісні матеріали, меблева фурнітура та аксесуари.


Заказы на изготовление корпусной мебели принимает наш мастер: Мусиенко Александр Васильевич

тел: (095) 148-42-33,  korpus@katun.net.ua


Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.