Сучасний стиль дизайну інтер’єру

Бруклин, угловой диван трансформер

Сучасний дизайн інтер’єру – непросте і мінливе напрямок, що увібрало в себе риси мінімалізму, еклектики, арт-деко і стилю лофт. Його характерні риси – це простота і лаконічність форм, сувора геометрія і монохромність з несподівано яскравими, чистими кольоровими акцентами.

Це вражаючий стиль, який дозволяє вписати, наприклад, вінтажне крісло в рамки аскетичного, що тяжіє до хай-теку інтер’єру, перетворивши функціональний предмет обстановки в справжній арт-об’єкт.

Це стиль, де можливі самі сміливі експерименти, і, в той же час, існують цілком певні межі: лінії повинні бути прямими і чіткими, форма предметів – важливіше їх кольору і декору, дрібні деталі повинні поступитися місцем великих об’єктів.

Колір

Сучасний інтер’єр – це велика кількість повітря і вільного простору. Будьте готові безжально позбутися штор, щоб зробити пейзаж за вікном частиною вашої домашньої обстановки. Вибираючи колірне рішення, віддайте перевагу складного, але нейтрального відтінку, наприклад «кава з молоком», додайте до нього кілька півтонів і яскравий (червоний, фіолетовий, зелений, блакитний) акцент, який допоможе освіжити інтер’єр. Це може бути пофарбована в контрастний колір стіна, яскравий однотонний килим або невеликий диванчик. Якщо ви залишите свій вибір на останньому, підшукайте лаконічну модель на ніжках.

Матеріали

Сучасний стиль дає вам повну свободу дій у виборі матеріалів для майбутнього інтер’єру. Дерево тут може поєднуватися з пластиком, скло – з каменем, а кераміка – з металом. Втім, сучасний інтер’єр неможливо уявити без глянцю, тому постарайтеся привнести в нього трохи блиску: це можуть бути хромовані ручки або каркас столу і стільців, скляні журнальні столики і полиці, глянцева плитка або лаковане дерево.

Меблі

Головне, що можна сказати про меблі для інтер’єру в сучасному стилі – вони функціональні і мають гранично мінімалістичний силует. Тут будуть ефектно виглядати меблеві конструктори і трансформери, а також оригінальні предмети.

Аксесуари

Сучасний стиль відрізняє цілісність і геометрична стрункість. Такий інтер’єр подібний картині – один зайвий штрих може перетворити шедевр в несмак. Тому будьте обережні у виборі аксесуарів: краще віддати перевагу один великий предмет декільком дрібничок. Ідеальним варіантом для такої кімнати буде сучасне мистецтво, будь то скульптура, графіка або чорно-біле фотопанно. Доречна тут буде і композиція з хмизу або прутів, вміщена в більшу підлогову вазу, а також предмети з порцеляни або кольорового скла, розставлені строго симетрично.


https://katun.net.ua/bruklin-seriya/

Подивитись усі стилі дизайну.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.