Меблі в коридор

Лилия, банкетка

Для класичної прихожої кімнати притаманні чіткі лінії, відсутність зайвих деталей. Відмінними рисами цього стилю є його практичність і елегантність. В обробці часто зустрічаються натуральні матеріали і їх імітація, в ролі покриття для підлоги зазвичай застосовується паркет Нерідко є прикраса інтер’єру картинами і цікавими рішеннями розміщення ламп. При створенні такого дизайну зручно застосовувати модульні передпокої.

Якщо класичний стиль говорить про серйозність і надійності господарів квартири, то стиль хай-тек найчастіше свідчить про активний спосіб життя і енергійності власника. В обробці таких приміщень часто зустрічаються метал і скло, самі конструкції вражають своїми правильними лініями і красою. Стіни, практично не прикрашені додатковими елементами, зазвичай забарвлюються в світлі тони, що додають інтер’єру легкість і легкість. Важливою особливістю цього стилю є його витонченість і відсутність химерних елементів декору коридору. Часто в таких рішеннях зустрічаються шафи-купе для прихожих.

ШКАФЫ

Мінімалізм в обробці коридору має на увазі установку меблів з простих і звичайних матеріалів з простими, чіткими контурами. Для оформлення використовуються ніжні тони, розбавлені рідкісними яскравими плямами. Для цього стилю характерно мінімальне число меблів, про що свідчить сама назва. Близьким мінімалізму є японський стиль, якому властива наявність різних елементів японської тематики.

Для бароко характерні безліч позолочених елементів і багата ліпнина. В такому світі можуть бути присутніми тільки натуральні матеріали і дорогі тканини, а меблі повинна бути важкою, міцної і масивної, що підкреслює статус власника квартири. Для організації простору в стилі бароко для коридору підійдуть модульні передпокої, оформлені відповідним чином.

У разі виготовлення меблів на замовлення у нас,  можливе об’єднання кількох стилів, результатом чого стане унікальна прихожа, що не має аналогів композиції.

 

Под заказ

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.