Клубна зустріч Української Асоціації Меблевиків
Останнім часом заходи саме такого формату стали прикметною рисою стратегії Асоціації, адже саме на них нам вдається донести до членів Асоціації принцип роботи – «допоможіть нам допомогти Вам, донесіть до нас Вашу проблему – ми допоможемо її вирішити» .
І те, що на цьому засіданні наші ряди поповнилися компанією «ЛісМайстер» – ще одне підтвердження того, що в Асоціації меблевики бачать ефективний механізм захисту своїх інтересів і розвитку бізнесу.
Основним питанням, яке було піднято на зустрічі, стало вироблення стратегії дій українських меблярів в нових економічних умовах, які виникнуть після ратифікації економічної частини угоди про Асоціацію Україна-ЄС. Як діяти меблярам в нових умовах, як освоювати нові ринки і конкурувати на традиційних, як «утриматися на плаву» в умовах наростаючої конкуренції – на всі ці питання відповідь дали кваліфіковані спікери – Василь Павлюк та Олександра Нечипоренко (представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі), Ольга Папазова (головний аудитор компанії ТЕСКО), Олександра Рафальська (партнер LLCBDO), Юрій Прохоров (представник швейцарської програми SIPPO в Україні).
Не менш актуально прозвучала також тема розвитку українського дизайну, яку піднімали не тільки «старожили» Асоціації, для яких вона є найбільш болючою, але і нові члени УАМ – зокрема, Оксана Дерев’янко (видавець) та Наталія Карпенко (головний редактор) – журналу « салон », які виступили з ініціативою представництва загального дизайнерського проекту наступного Міланській виставці; і гість зустрічі – Дмитро Антонюк – архітектор, генеральний директор ТОВ «А-3», професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, керівник навчально-творчої майстерні, представник благодійного фонду «Розвитку архітектури ім. Н. Б. Чмутіної », оскільки недостатньо налагоджений механізм взаємодії українських меблярів з профільними навчальними закладами на даний момент є однією з першочергових проблем для галузі.
Від Юрія Коростильова – генерального директора компанії «Еліо-Україна» присутні дізналися про можливості отримання грантів для навчання персоналу від ЄБРР, від Іренеуша Дерека – власника компанії «Пластікс-Україна» – про можливості, які відкривають для представників української меблевої галузі ринки Молдавії і Грузії .
Завершився вечір фуршетом в затишній і вишуканій атмосфері VillaVerde –
і навіть почався невчасно дощ не зіпсував гостям і учасникам приємне враження від зустрічі, яка стала черговим кроком УАМ до її мети – успіху і процвітання бізнесу членів УАМ.
https://katun.net.ua/novosti/mebelnaya-fabrika-katun-2/