Клубная встреча Украинской Ассоциации Мебельщиков

 

uam


Клубна зустріч Української Асоціації Меблевиків

Останнім часом заходи саме такого формату стали прикметною рисою стратегії Асоціації, адже саме на них нам вдається донести до членів Асоціації принцип роботи – «допоможіть нам допомогти Вам, донесіть до нас Вашу проблему – ми допоможемо її вирішити» .
І те, що на цьому засіданні наші ряди поповнилися компанією «ЛісМайстер» – ще одне підтвердження того, що в Асоціації меблевики бачать ефективний механізм захисту своїх інтересів і розвитку бізнесу.

Основним питанням, яке було піднято на зустрічі, стало вироблення стратегії дій українських меблярів в нових економічних умовах, які виникнуть після ратифікації економічної частини угоди про Асоціацію Україна-ЄС. Як діяти меблярам в нових умовах, як освоювати нові ринки і конкурувати на традиційних, як «утриматися на плаву» в умовах наростаючої конкуренції – на всі ці питання відповідь дали кваліфіковані спікери – Василь Павлюк та Олександра Нечипоренко (представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі), Ольга Папазова (головний аудитор компанії ТЕСКО), Олександра Рафальська (партнер LLCBDO), Юрій Прохоров (представник швейцарської програми SIPPO в Україні).

Не менш актуально прозвучала також тема розвитку українського дизайну, яку піднімали не тільки «старожили» Асоціації, для яких вона є найбільш болючою, але і нові члени УАМ – зокрема, Оксана Дерев’янко (видавець) та Наталія Карпенко (головний редактор) – журналу « салон », які виступили з ініціативою представництва загального дизайнерського проекту наступного Міланській виставці; і гість зустрічі – Дмитро Антонюк – архітектор, генеральний директор ТОВ «А-3», професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, керівник навчально-творчої майстерні, представник благодійного фонду «Розвитку архітектури ім. Н. Б. Чмутіної », оскільки недостатньо налагоджений механізм взаємодії українських меблярів з профільними навчальними закладами на даний момент є однією з першочергових проблем для галузі.

Від Юрія Коростильова – генерального директора компанії «Еліо-Україна» присутні дізналися про можливості отримання грантів для навчання персоналу від ЄБРР, від Іренеуша Дерека – власника компанії «Пластікс-Україна» – про можливості, які відкривають для представників української меблевої галузі ринки Молдавії і Грузії .

Завершився вечір фуршетом в затишній і вишуканій атмосфері VillaVerde –

і навіть почався невчасно дощ не зіпсував гостям і учасникам приємне враження від зустрічі, яка стала черговим кроком УАМ до її мети – успіху і процвітання бізнесу членів УАМ.

 https://katun.net.ua/novosti/mebelnaya-fabrika-katun-2/

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.