Стиль дизайну “Поп-арт”

поп-ап


Стиль з’явився в Англії в 50-х роках минулого століття як відгук на абстрактний експресіонізм у живопису, і отримав назву Поп-арт. Акцент робився на разові дешеві речі, різноманітність і предмети масового споживання.
Цей стиль був покликаний розбурхувати, навіть шокувати людей своїм незвичайним дизайном. Те, що жадав бачити споживач, то що йому  треба, стало відображенням духу епохи. Поп-дизайн з його сміливими формами у вигляді гігантських гіпсових тістечок, гамбургерів розміром з автомобіль, колажів з поєднаннями неонових фарб і журнальних вирізок, футболок з фотографіями знаменитостей – це  спадщина 60-х. Однак відзвуки цього стилю для молоді, що стала частиною культури мас, відчутні і понині.

Основний колір – білий, але в поєднанні з яскравим соковитим контрастними відтінками. Буйство кольорів може виглядати надзвичайно свіжо, але загрожує це тим, що таке суцвіття може дуже швидко набриднути його господареві.

Стіни як правило різнофактурні і багатобарвні. Стеля втім може бути звичайною або ж зі всілякими багаторівневими нішами і різнокольоровою підсвіткою. Для підлоги використовуються ковролін соковитих відтінків або хаотичного малюнка кераміка.

Стиль передбачає мінімум меблів. Їй властива кричуще забарвлення і глянцеві поверхні, а неординарність може виражатися в жіночих силуетах або у вигляді героїв мультфільмів. Типові різні пуфи і дивани, невеликі столики з яскравого пластика. Замість громіздких корпусних меблів – вбудовані шафи з коміксами, постерами, а також графіті, ніші і подіуми.

Цікава велика кількість дрібниць і різних деталів – килими та картини з абстрактними  малюнками, строкатий текстиль, хромовані, шкіряні або пластикові аксесуари – статуетки, фоторамки, годинники, вази, свічники та світильники. Доречні рожеві унітази, що світяться, посуд тощо.
Для інтер’єру підійде звичайні меблі, які можна задекорувати з урахуванням власної фантазії, а також інші речі, зроблені своїми руками: фіранка – з шматків тканини, картина – з етикеток, подоба дзеркала – з дисків. Така обробка звичних речей породжує твір мистецтва Поп-арт. Головне – не перейти грань між креативним творчістю і нагромадженням малозрозумілих предметів.


поп-ап
https://katun.net.ua/milan-seriya/

Подивитись усі стилі дизайну.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.