Інтернет-магазин меблів Mebelpodzakaz.com.ua

mebel-pod-zakaz


Інтернет-магазин Mebelpodzakaz здійснює продаж таких товарів за оптимальною ціною: спальні, шафи-купе, кухні, матраци, м’які меблі, вітальні, меблі для дітей, передпокої, столи, ліжка, куточки, дивани, гардеробні, стільці та інші доступні за ціною меблі для Вашого будинка за дуже приємними низькими цінами.

Магазин спеціалізується на продажу і доставці м’яких меблів і якісних матраців від виробників по всій Україні. Тут є можливість замовити за індивідуальним проектом корпусні і м’які меблі на замовлення відмінної якості.

На сайті розміщені фотографії:-шафи купе, меблів для дітей, прихожих, вітальні, дитячі ліжка, двоярусні і ліжка-горища. Магазин виготовляє сучасні гірки і стінки для віталень на будь-який смак. Продає фабричну і приймає замовлення на меблі для дитячої кімнати за індивідуальним проектом. На сайті представлений великий вибір прихожих і шаф-купе. Чи знайде більш тридцять кращий український та зарубіжні виробники ортопедичних матраців. Також до вашої уваги представлені м’які меблі Creale (Креаль), за найкращою ціною, так як магазин є представником фабрики в Києві. На сторінках каталогу можна вибрати і купити меблі в Україні за доступною ціною.

Тел: (067) 401-34-74, (066) 781 82 77
Сайт: mebelpodzakaz.com.ua
Графік роботи: з 900 до 1800https://katun.net.ua/elena-seriya/

Похожие записи