Фабрика «Катунь». Сучасне меблеве підприємство Полісся, місто Шостка

Мебельная фабрика Катунь

Наше підприємство меблева фабрика Катунь базується в зоні Полісся. І це дуже вдало, бо головна сировина для виготовлення м`яких меблів — деревина. Початок діяльності нашого підприємства звісно починався з невеликих об`ємів, цілком простих м`яких меблів — це наприклад диван-книжка, дитячий диван “Арлекіно”.

Але минав час, потреба в меблях зростала, ми мали можливість працювати і так з`явилась ціль — зробити наше підприємство розвинутим, спроможним виготовляти меблі в широкому асортименті і найкращої якості. Але хочу ще сказати, дорогі читачі, що наша ниша — це меблі широкого вжитку, тобто економ класу гарної якості. Час минав, ми будували нові і нові потужності, необхідні в ланцюзі виготовлення наших нових меблів.

Сьогодні ми маємо потужний комплекс сушіння деревини, працюючий автономно в автоматичному режимі. Ми забезпечили весь технологічний ланцюг новим обладнанням, побудували нові багатоповерхові приміщення, де розміщені ланки виготовлення меблів, які повністю відповідають вимогам санітарних, пожежних, екологічних норм, також вимогам охорони праці.

А саме головне — це фахівці, це один згуртований колектив, здатний вирішувати всі питання, пов`язані з виготовленням меблів. Звертаюсь до Вас, дорогі читачі. Я хочу акцентувати, що Ви зробите вірний вибір, замовивши меблі, за якість яких ми відповідаєм і гарантуєм, на нашому приватному підприємстві “Катунь”.

Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.